Party

Moji první diskotéku jsem měl možnost alespoň částečně odehrát v květnu roku 2013 ve Svitavách v klubu Wings. Od té doby bylo jasno! Tohle potřebuji zažívat častěji a proto jsem začal pravidelně hrát. V roce 2014 jsem se dostal k účinkování v Pardubické Dýdy Bábě. Později se toto angažmá proměnilo v rezidenturu a možnost seberealizace v podobě organizování vlastních tématických party.

Pomyslný diskotékový vrchol přišel v roce 2015. V tomto roce jsem se poprvé dostal do šumperského klubu Disco 1 a moje velké přání začít hrát svatby a diskotékové akce se stává ještě větší realitou. Tuto „party disciplínu“ jsem si velice oblíbil.

Libí se Vám moje nápady? Máte zájem vytvořit ve vašem klubu nevšední tématickou party, neváhejte mě kontaktovat

Tématické party, které mohou být ve Vašem klubu

Doktorská party

Na této party je obsluha baru kompletně převlečená za sestřičky nebo doktory, hostesky roznáší alko infuze v malých injekčních stříkačkách a podávají je přímo do úst všem pacientům (hostům). Na baru se může nabízet tématické pití a dj k tomu všemu hraje ústřední píseň z filmu Nemocnice na kraji města.

Mimoňská party

Tato akce je kompletně zasvěcena fanouškům filmu Mimoni. Obsluha je kompletně v mimoňském převleku, dj hraje v obleku banána a všude kolem chodí obří maskot mimoně.

Šmoulí party

Třetí akce, která je tematicky věnována pohádce. Obsluha je převlečená za šmouly. Dj je převlečen za Gargamela a všude kolem běhají hostesky v převleku, které nabízí šmoulí – modrý nápoj.

Hasičská party

Dobrovolní hasiči jsou v každé vesnici a tak tato akce cílí na všechny hasiče, ale i nehasiče, protože hasit se dá i žízeň! Obsluha je opět kompletně v převleku a čeká na výjezd.

Disco ples aneb spletl jsem si dveře

Ideální termín na pořádání této akce je začátek roku v plesové sezóně. Proč by nemohl být i jeden ples ve Vašem klubu? Akce, kde by měli hosté přijít jako normalně na party nechodí, na programu klasická tombola a další klasické plesové záležitosti.

Hawaii party

Bohatá výzdoba a exotická nabídka na baru je stěžejní záležitost této akce. Připravené jsou i tématické hry a doporučeno je letní převlek pro všechen personál. Proč si neudělat letní akci v lednu?

Halloween party

Blíží se konec října a za oceánem se chystá halloween. Každá maska, každý převlek bude na baru náležitě oceněn alkoholovým osvěžením a jdeme se navzájem strašit. Která maska je ta nejstrašivější?

Americká party

Tato akce oslavuje vše, co k nám přiletělo přes oceán. Takže se připravte na hudbu z americké hitparády. Bar bude zásoben typickou alkoholovou nabídkou pro tuto zemi. Čeká nás také americká zábava v podobě beerpongu. Výzdoba nás čeká typicky vlastenecká… vlajková. Americká vlajka všude, kam se podíváš. Už jste potkali bývalého prezidenta Obamu hlídal u vstupu a vybíral vstupné???

Nenašli jste v seznamu téma, to správné téma, které je pro Váš klub to správné? Kontaktujte mě.